FSK Frontend (02.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: System
sl: Sistem

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
