FSK Frontend (02.1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Updated
bg: Обновено

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: System
bg: Система

en: Other
bg: Други

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.
