FSK Frontend (03.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: System
hr: Sustav

en: Other
hr: Ostalo

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Installed
hr: Instaliran

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: Highlighted
hr: Istaknuto
