FSK Frontend (03.0) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Web Server
sv: Webbserver

en: Database
sv: Databas

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Other
sv: Övriga

en: Uninstall
sv: Avinstallera

en: Installed
sv: Installerad

en: New
sv: Ny

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: No modules are available to uninstall.
sv: Inga moduler är tillgängliga för avinstallation.

en: Sort descending
sv: Sortera fallande

en: Sort ascending
sv: Sortera stigande

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal

en: First page
sv: Första sidan

en: Requires: @module-list
sv: Kräver: @module-list

en: Required by: @module-list
sv: Krävs av: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sv: Maskinläsbart namn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sv[0]: @module.module_name kan inte avinstalleras på grund av följande anledning:
sv[1]: @module.module_name kan inte avinstalleras på grund av följande anledningar:
