FSK Frontend (04.0) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Updated
hu: Frissítve

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: System
hu: Rendszer

en: Other
hu: Egyéb

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Installed
hu: Telepített

en: New
hu: Új

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Sort descending
hu: Csökkenő rendezés

en: Sort ascending
hu: Növekvő rendezés

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: First page
hu: Első oldal

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Installation tasks
hu: Telepítési feladatok

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről
