FSK Frontend (04.2) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: System
ca: Sistema

en: Other
ca: Altres

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Installed
ca: Instal·lat

en: New
ca: Nou

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: Sort descending
ca: Ordena de forma descendent

en: Sort ascending
ca: Ordena de forma ascendent

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Installation tasks
ca: Tasques d'instal·lació

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ca[0]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per la següent raó:
ca[1]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per les següents raons:

en: General System Information
ca: Informació general del sistema
