FSK Frontend (04.2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Updated
he: עודכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: System
he: מערכת

en: Other
he: אחר

en: Uninstall
he: הסרה

en: Installed
he: מותקן

en: New
he: חדש

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: First page
he: דף ראשון

en: General System Information
he: מידע על המערכת
