FSK Frontend (04.2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: System
th: ระบบ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: No modules are available to uninstall.
th: ไม่มีโมดูลที่สามารถลบได้

en: Sort descending
th: เรียงลำดับจากมากไปน้อย

en: Sort ascending
th: เรียงลำดับจากน้อยไปมาก

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: First page
th: หน้าแรก
