FSK Frontend (04.5) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
