FSK Frontend (04.5) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Updated
gl: Actualizado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: System
gl: Sistema

en: Other
gl: Outro

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Installed
gl: Instalado

en: New
gl: Novo

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
