FSK Frontend (05.3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Header
ur: ہیڈر

en: System
ur: نظام

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
