FSK Frontend (05.4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: System
af: Stelsel

en: Other
af: Ander

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
