FSK Frontend (05.5) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: System
bn: সিস্টেম

en: Uninstall
bn: আনইন্সটল

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
