FullCalendar (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Year
sk: Rok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Height
sk: Výška

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Now
sk: Teraz

en: List View
sk: Zoznam View

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Standard
sk: Štandardná

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: View settings
sk: Nastavenia pohľadu

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov
