FullCalendar (3.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Views
az: Görünüşlər

en: Theme
az: Tema

en: Year
az: İl

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Close
az: Bağlı

en: Standard
az: Standart

en: - Select -
az: - Seçin -

en: View settings
az: Parametrlərə baxın

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Toolbar
az: Alətlər paneli
