FullCalendar (3.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Views
he: היבטים

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Year
he: שנה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Height
he: גובה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Now
he: עכשיו

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: Close
he: סגירה

en: Standard
he: רגיל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: View settings
he: הגדרות היבט

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: More info
he: מידע נוסף

en: Default date
he: תאריך ברירת המחדל

en: Column header format
he: פורמט כותרת עמודה
