FullCalendar (3.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Views
fi: Näkymät

en: Theme
fi: Teema

en: Year
fi: Vuosi

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Height
fi: Korkeus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Now
fi: Nyt

en: List View
fi: Listanäkymä

en: Close
fi: Sulje

en: Standard
fi: Standardi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: View settings
fi: Näkymän asetukset

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Default date
fi: Oletuspäivämäärä

en: Column header format
fi: Sarakkeen ylätunnisteen muoto
