FullCalendar (3.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Views
gl: Vistas

en: Theme
gl: Tema

en: Year
gl: Ano

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Height
gl: Alto

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Now
gl: Agora

en: List View
gl: Listado de vistas (Views)

en: Close
gl: Pechar

en: Standard
gl: Estándar

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: View settings
gl: Configuración da vista

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Title field
gl: Campo de título

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: More info
gl: Máis info

en: Column header format
gl: Formato de encabezado de columna
