FullCalendar (3.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Year
bo: ལོ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ
