FullCalendar (3.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Theme
ca: Tema

en: Year
ca: Any

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Height
ca: Alçada

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Now
ca: Ara

en: List View
ca: Vista en mode llista

en: Close
ca: Tanca

en: Standard
ca: Estàndard

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: View settings
ca: Paràmetres de la vista

en: Button text
ca: Text del botó

en: Title field
ca: Camp títol

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: More info
ca: Més informació

en: Default date
ca: Data predeterminada

en: Column header format
ca: Format de la capçalera
