FullCalendar (3.0.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Now
kn: ಈಗ

en: List View
kn: ಪಟ್ಟಿ ನೋಟ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ
