FullCalendar (3.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Views
ar: الرؤى

en: URL
ar: العنوان URL

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Theme
ar: حلة

en: Year
ar: السنة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Height
ar: الارتفاع

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Close
ar: إغلاق

en: Standard
ar: معياري

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات
