FullCalendar (3.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
