FullCalendar (3.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Views
hu: Nézetek

en: URL
hu: Webcím

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Theme
hu: Smink

en: Year
hu: Év

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Height
hu: Magasság

en: Display Format
hu: Megjelenítési formátum

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Now
hu: Most

en: List View
hu: Lista nézet

en: Close
hu: Bezár

en: Standard
hu: Általános

en: - Select -
hu: - Választás -

en: View settings
hu: Nézet beállítások

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Title field
hu: Cím mező

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: More info
hu: További információk

en: Title format
hu: Cím formátuma

en: URL field
hu: URL-mező

en: Customize fields
hu: Mezők testreszabása

en: Default date
hu: Alapértelmezés szerinti dátum

en: Column header format
hu: Oszlop fejléc formátum

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
