FullCalendar (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Year
hy: Տարի

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
