FullCalendar (3.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Views
uk: Види

en: URL
uk: URL-адреса

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Theme
uk: Тема

en: Year
uk: Рік

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Height
uk: Висота

en: Display Format
uk: Формат виводу матеріалів

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Now
uk: Зараз

en: List View
uk: Списком

en: Close
uk: Закрити

en: Standard
uk: Стандарт

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: View settings
uk: Налаштування виду

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: More info
uk: Розширена інформація

en: Invalid data
uk: Некоректні дані

en: Default date
uk: Базова дата

en: Weekends
uk: У вихідні

en: Column header format
uk: Формат заголовка стовпчика

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
