FullCalendar (3.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Theme
da: Tema

en: Year
da: År

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Height
da: Højde

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Now
da: Nu

en: List View
da: Listevisning

en: Close
da: Luk

en: - Select -
da: - Vælg -

en: View settings
da: Indstillinger for view

en: Button text
da: Knaptekst

en: Title field
da: Titelfelt

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: URL field
da: URL-felt

en: Default date
da: Standarddato
