FullCalendar (3.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Views
eu: Bistak

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Theme
eu: Tema

en: Year
eu: Urtea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Height
eu: Altuera

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Now
eu: Orain

en: List View
eu: Bistaren zerrenda

en: Close
eu: Itxi

en: Standard
eu: Estandar

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: View settings
eu: Bistaren ezarpenak

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: More info
eu: Informazio gehio

en: Default date
eu: Data lehenetsia
