FullCalendar (3.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Year
nn: År

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Now
nn: No

en: Close
nn: Lukk

en: View settings
nn: Innstillingar for visning
