FullCalendar (3.0.0-beta3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
