FullCalendar (3.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Theme
ps: ویینه

en: Year
ps: کال

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Height
ps: لوړوالی

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Close
ps: تړل

en: Standard
ps: معياري

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: Toolbar
ps: توکپټه
