FullCalendar (3.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: None
ug: يوق

en: URL
ug: ئادرېس

en: Year
ug: يىل

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Close
ug: يېپىش

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى
