FullCalendar (3.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Theme
sl: Tema

en: Year
sl: Leto

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Height
sl: Višina

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: Close
sl: Zapri

en: Standard
sl: Standardni

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
