FullCalendar (3.0.0-beta6) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: URL
be: Спасылка

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: Year
be: Год

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Height
be: Вышыня

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Now
be: Зараз

en: Color
be: Колер

en: List View
be: Прагляд сьпісам

en: Standard
be: Стандарт

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Default date
be: Прадвызначаная дата
