FullCalendar (3.0.0-beta6) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Year
bs: Godina

en: Height
bs: Visina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Color
bs: Boja

en: View settings
bs: Postavke views-a
