FullCalendar (3.0.0-beta6) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Text
cy: Testun

en: Theme
cy: Thema

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Height
cy: Uchder

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Now
cy: Nawr

en: Color
cy: Lliw

en: Close
cy: Yn agos

en: View settings
cy: Gweld gosodiadau
