FullCalendar (3.0.0-beta6) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Text
ku: دەق

en: Year
ku: ساڵ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Height
ku: بەرزی

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Standard
ku: ستاندارد

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
