FullCalendar (3.0.0-beta6) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Text
mr: अक्षर

en: Year
mr: वर्ष

en: Height
mr: उंची

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Color
mr: रंग

en: Close
mr: बंद
