FullCalendar (3.0.0-beta6) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Year
my: နှစ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Color
my: အရောင်

en: Standard
my: စံ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
