FullCalendar (3.0.0-beta6) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Theme
ro: Temă

en: Year
ro: Anul

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Height
ro: Înălțime

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Now
ro: Acum

en: Color
ro: Culoare

en: List View
ro: Vizualizare tip listă

en: Close
ro: Închideți

en: Date fields
ro: Câmpuri de tip dată

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: View settings
ro: Setări views

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Form mode
ro: Mod formular

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: More info
ro: Mai multe informații

en: URL field
ro: câmp URL

en: Customize fields
ro: Personalizează câmpurile

en: Use a custom title
ro: Folosește titlu personalizat

en: Default date
ro: Dată implicită
