FullCalendar (3.0.0-beta6) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Views
ur: ویوز

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Header
ur: ہیڈر

en: Color
ur: رنگ

en: List View
ur: فہرست دیکھیں
