FullCalendar (3.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Views
et: Vaated

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Year
et: Aasta

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Height
et: Kõrgus

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Now
et: Praegu

en: Color
et: Värv

en: Close
et: Sulge

en: Standard
et: Standardne

en: - Select -
et: - Vali -

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Default date
et: Vaikimisi kuupäev
