FullCalendar (3.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Views
is: Gagnasýn

en: URL
is: vefslóð

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Text
is: Texti

en: Theme
is: Þema

en: Year
is: Ár

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Height
is: Hæð

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Now
is: Núna

en: Color
is: Litur

en: Close
is: Loka

en: - Select -
is: - Velja -
