FullCalendar (3.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Display Style
ja: 表示形式

en: Views
ja: ビュー

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Text
ja: テキスト

en: Theme
ja: テーマ

en: Year
ja: 年

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Height
ja: 高さ

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Now
ja: 今

en: Color
ja: 色

en: List View
ja: 一覧表示

en: Close
ja: 閉じる

en: Standard
ja: 標準

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: View settings
ja: ビューの設定

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: Default date
ja: デフォルトの日付

en: Column header format
ja: カラムのヘッダー形式
