FullCalendar (3.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: Year
ne: वर्ष

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Height
ne: उचाई

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Color
ne: रंग

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Business Hours
ne: व्यापार घण्टा
