FullCalendar (3.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
