FullCalendar (3.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Color
am: ቀለም

en: Close
am: ዝጋ
