FullCalendar (3.0.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন

en: Color
bn: রং
