FullCalendar (3.0.2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Year
el: Έτος

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Height
el: Ύψος

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Now
el: Τώρα

en: Color
el: Χρώμα

en: List View
el: Προβολή Λίστας

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Standard
el: Βασικό

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Default date
el: Προκαθορισμένη ημερομηνία
