FullCalendar (3.0.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Date
fil: Petsa

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Standard
fil: Karaniwan

en: - Select -
fil: - Pumili -
